AY TUTULMASINDA NE OLACAK?

Bugün malum beklenen meşhur kısmi ay tutulması var.

Bu parçalı ay tutulması neden mi bu kadar önemli?

17 Temmuz 2019 gecesi yaklaşık 00:30 ‘da gerçekleşecek bu tutulma uzun zamandır beklenti içinde olanlar için büyük bir fırsat taşıyor.

Oğlak burcunda gerçekleşecek tutulma özellikle maddi ve kariyer ile ilgili bir arayış içinde olan, değişim için doğru anı bekleyenler için sihirli bir dönem. Hayatınızı değiştirecek kararları nihayet alacak ve sizin için en hayırlı yöne doğru yola çıkacaksınız.

Ay tutulması bütün burçlar için önemli etkiler barındırır. Oğlak burcunda gerçekleşmesi sadece etkilerinin yönünü belirler.

Bu tarihi unutmayın.

Ektiklerinizin biçilme, sonucunun maddi olarak görülme dönemine giriştir bu ay tutulması. Gerçekçi, maddeye dayanan, akılcı istek ve kararlarınızı gözden geçirme, karşınıza çıkan fırsatları görme zamanıdır.

Önünüze bir şey çıktıysa bu bir tesadüf değil. Yeni bir iş, yeni bir teklif, daha fazla kazanacağınız bir fırsat olabilir. Bugüne kadar istediğiniz değişim nihayet karşınıza çıkıyor. Bunun sizin için gerçekten doğru bir karar olup olmadığına karar vereceksiniz.

Yurt dışı fırsatları, evlilik teklifleri, terfiler, zamlar, iş kurma fırsatları veya miras konularında pozitif haberler ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra negatif olarak görünen işten atılma ya da terfi alamama veya boşanma gibi konular da sizi istediğiniz hayata çıkaracak dönüm noktaları olarak yine bu ay tutulmasında yaşanabilecek olaylar. Negatif gözüken her şeyin sizi bir sonraki daha iyi seviyeye çıkaracağını unutmayın. Özellikle bu ay tutulması gerçekleri suratınıza çarpan bir dost gibi acıtabilir. Bu sizin olgunlaşıp bir sonraki adımı kendi kendinize atabilmenizi sağlamak için. Cesareti olmayanlara cesaret zorla gelecek bu tutulmada… Cesaretsizlere adım atabilmeleri için uygun ortam yaratacak. Hazır olun…

Bu tutulma dönemi elde ettiğiniz şey hayatınızın ana damarlarından biri olacak. Dengenizi bulacaksınız ve hayat artık sizin istediğiniz şekilde akmaya başlayacak. Büyük taşların yerinden oynadığı günler geliyor. Verdiğiniz kararları ani, fevri zannetmeyin. Uzun zamanın birikiminin ve düşüncelerinin sonuçları olacak bunlar. Şimdi hazır olduğunuzu hissedeceksiniz ve yapmak istediğiniz şey her ne ise harekete geçeceksiniz. Hayat size büyük bir fırsat sunuyor. Tutulma dönemleri kötü gibi algılansa da büyük fırsat dönemleridir. Sizin silkelenmenizi ve istediğinizi almanızı sağlar. Durağan hayata çomak sokar, daha iyi yaşama kavuşmanız için sizi uyandırır. Tabii uyanmak da, arkanızı dönüp uyumaya devam etmek de sizin elinizde…

Maddesel konular yerine duygusal konulara odaklanırsanız bu tutulmada büyük hayal kırıklığı yaşama ve yanlış kararlar almanız mümkün. Duygusallığınız tavan yapsa da, buna kanmayın ve dikkatinizi gerçek hayata çevirin. Aşırı alınganlıklar, yanlış anlamalar ve gereksiz tepkiler olabilir. O nedenle ikili ilişkilerde duygusallaşmaktan ve durumlara aşırı anlam yüklemekten kaçının. Sizi yanlış sonuçlara götürür.

Sakinlik, mantık, fırsatları görme ve doğru karar verme bu ay tutulmasının anahtar sözcükleri…

Dönüşüm başlıyor!

 

 

 

Yorum Ekle