2018 de bizi neler bekliyor?

Değişime hazır mısınız? 2018 tam bir değişim, dönüşüm yılı! Değişime direnmek yerine ayak uyduranlar değişim sarsıntısından yara almadan çıkacaklar. Esnek yapıda olanlar için daha kolay bir yıl. Ancak değişmez sınırlarınız varsa, bu sene sizi epey zorlayacak haberiniz olsun.

2018 ’i maksimum enerjide geçirebilmek için birinci kural affetmek. Bu sene eskiye dair içinizde kalanları affediyor ve kendinizi bu yükten özgür bırakıyorsunuz. Genel hoşgörü seviyesindeki artış dalgasından siz de nasibinizi alacak ve geçmişle olan kötü bağlarınızı koparacak, şimdiye ön yargısız yaklaşa bileceksiniz.

2018’de üzerinizdeki fazla yükleri taşıyamadığınızı hissedebilir ve bunları devretme arayışına girebilirsiniz. Kendiniz ve çekirdek aileniz dışındaki sorumluluklarınız sizi yorabilir, hayat çabanızda fazla gelebilir. Bunlar için farklı çözümler arayışına gireceksiniz.

2018 tam anlamıyla çalışkanların yılı olacak. Ne kadar çok azmeder, çaba gösterirseniz, o kadar fazlasını alacaksınız. Çalışkanlık konusunda sabırlı olmak, kararlılıkla istikrarlı bir şekilde devam etmek ve disiplinli olmak en büyük başarı yolu olacak. Bu yoldan giden herkes istediğinin kat kat fazlasını elde edecek.

Tembeller için ise olumsuz bir yıl. 2017 has bel kader geçmiş olabilir kendinden şansıyla ancak 2018 tamamen ektiğini biçme yılı, o nedenle havadan gelecek bir şans yok. Herkes kendi şansını kendi yaratacak. Çabalayana evrenin sonsuz bereketi açık…

Bu sene aynı zamanda bilmediğiniz ya da üzerinde durmadığınız bir yeteneklerinizin gün yüzüne çıktığı yıl olacak. İyi olduğunuzu bildiğiniz halde vakit bulamadığınız, çok iyi olmadığınızı düşündüğünüz ne varsa gayretle çalışarak içinizdeki bu yeteneği ortaya çıkarıp parlatmak için muhteşem bir yıl. Bu fırsatı iyi değerlendirip kendi yetenek keşfinize çıkın.

2018 yaptığınız şeylerin dönüp dolaşıp size geleceği bir yıl o yüzden iyiliklerinizi arttırıp bencilliklerinizi törpüleme zamanı. Yoksa kendinize zarar vereceksiniz. Yaptığınız iyilikler dönüp dolaşıp sizi bulacak ve hayatınız güzelleştirecek. Bu dönüşler o kadar hızlı gerçekleşecek ki siz bile inanamayacaksınız.

Niyetinizin bile çok önemli olduğu ruhunuzun hayatınıza yansıdığı bir döneme giriyoruz hazır olun. İyi şey düşünün iyi olsun lafı 2018 de tamamen gerçek. Hayatınızda kötü giden bir şeyler varsa hemen bunu olumlu enerjiye dönüştürün. Her şeye rağmen olumlu düşünmekten vazgeçmeyin. Eninde sonunda her şey düzelecek. Kötü enerjide kalmaya devam ederseniz kötü günler geçirmeye devam edebilirsiniz. Biran önce kendinizi, enerjinizi düşündüğünüz konuştuğunuz şeyleri düzeltin, çevrenizde olumlu kişiler olmasına dikkat edin.

Bu sene herkes için aydınlanma yılı. Farkındalık, karma, enerji… Bu konulardaki bilinç, merak, anlama, sonuç alma ve devam etme isteği çok daha fazla olacak. Özü anlama ve özün hayatı yönlendirdiğiniz kavrama yılı olacak. Başka kişi veya durumları suçlamak yerine insanlar çözümün kendisinde olduğunu daha fazla fark edecekler.

Bugüne kadar hak ettiğiniz yere gelemediğinizi düşünüyorsanız, hak ettiğiniz paraları kazanmadığınızı düşünüyorsanız, bu yıl bunu değiştirmek için büyük bir şans geçecek elinize. Bu zamana kadar sömürüldüyseniz, geri plana atıldıysanız, az paraya çalıştıysanız bu sene kazancınız, konumunuz yine kendi çabanızın karşılığında artacak, değişecek. Son bir gayret gerekiyor zor yollara dönemeçlere, virajlara hazır olun. Ama bilin ki hak ettiğinizi almaya çok az kaldı. Bu sene o sene! Çalışıp çabalamaya devam. Yılmak, ümidi kesmek yok. Çalışın, isteyin ve alın!

Başkalarının yardımına, aracılığına, torpiline güvendiğiniz işler varsa bundan medet ummaktan vazgeçip kendi ayaklarınızın üzerinde durup kendi imkanlarınızı seferber etmenizin tam zamanı. Beklediğiniz destek ya gelmeyecek, ya sonucu size yeterli gelmeyecek. Yukarıda da yazdığımız gibi bu sene siz, kendiniz ne kadar çok çalışıp çaba sarf ederseniz o kadar başarılı olacaksınız. Dışarıdan kendiliğinden gelen bir destek olmayacak bu yıl. Artık insanlar sizi yeterince destekledi. Kendi kanatlarınızla uçma zamanı!

Bu sene biriktirdiğiniz her şeyle yüzleşeceksiniz. Çözmek zorunda kalacaksınız. Daha fazla ertelemeyeceğiniz noktaya geleceksiniz. Bu yüzleşme emin olun ertelemekten çok daha iyi gelecek size. Bu noktada da değişimi kabul edenler yeni düzenlerini çok daha kolay kuracaklar. Direnenler daha fazla bocalayacak.

Meşhur Jüpiter 2018’de akrep burcunda… Peki bu ne demek? Sezgilerinizin gücünü her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz. İçsel dünyanızda farkındalığınız artacak. Şansınız da bu farkındalığın seviyesine göre çoğalacak. Bu sene hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 2017’de adımını attığınız halde gerçekleşmeyen şeyler bu sene somut karşılığıyla dönecek size. Artık ektiğinizi biçme yılı. Bunu da en çok farkındalığı yüksek kişiler en iyi şekilde görecek ve değerlendirecek. Güzel deneyimler yaşayacaksınız.

Satürn 2018 de Oğlak burcunda yol alıyor. Ciddi konular gündeme gelecek. Bastırdığınız, ertelediğiniz kararlarla yüzleşmeniz gereken ciddi ciddi oturup enine boyuna düşünmeniz gereken bir yıl olacak. Zor koşullar yaşanabilir. Ama bu durum aynı zamanda doğruyu bulmak için önemli bir aydınlatıcı olacaktır. Sizi karar vermeye zorlayacaktır. Ciddi kararlar almaya hazır olun.

Bu sene sizi zorlayan her şey istediğiniz hedefe ulaşmak için bir araç olacak. Zorlukları aşar ve yükselişe geçerseniz ödülünüz hedefinizin de ötesinde olacak. Çabanızı doğru yönlendirmez, zorluklar karşısında da pes ederseniz bu sene sizin için vazgeçiş yılı olacak ve hedefinizden tamamen kopacaksınız. O yüzden ne istediğiniz ve istediğiniz karşısında zorlukları ne derece aşma gayreti gösterebileceğiniz çok önemli. Kararlı ve azimli olanlar hayallerini gerçekleştirebilecek.

Mayıs ayında Uranüs Boğa burcuna girecek. Bu ne demek? Boğa finansı, sağlamlığı, güvenlik ve konfor olanınızı simgeler. Uranüs ise büyük değişimlerin hareketin habercisidir. Harekete geçmeye korktuğunuz, konfor alanınızı terk etmek istemediğiniz konularda Mayıstan sonra bir hareketlenme yaşayabilirsiniz. Bu hareketlilik mecburi olacak. Bunu iyi değerlendirirseniz sizin lehinize gelişmeler yaşanabilir. Gelecek değişime ayak uydurup akışa bırakmanız sizin bu sarsıntılı dönemi daha çabuk atlatmanızı sağlayabilir.

Çin Astrolojisinde 2018 Köpek yılı. Köpek savaşmak mücadele etmek anlamını taşıyor. 2018 in net bir şekilde mücadele yılı olduğunu söyleyebiliriz. Çalışkan olanlar ve değişime uyum sağlayanlar bu sınavdan başarıyla çıkacak. Zorlukları kendi azimleriyle yenecek ve sonunda büyük ödüle kavuşacaklar. 2018 kesinlikle tembellik, oturduğun yerden şansı bekleme yılı değil. İstediğiniz, uğruna savaştığınız şeyin sadece sizin değil, bütünün hayrına olması da önemli bir nokta. Herkese yarar sağlayacak işler çok daha hızlı büyüyecek. Herkese fayda sağlayacak kişiler çok daha çabuk amaçlarına kavuşacak. Evren pozitifi fazlasıyla destekliyor. Bu sene torpiliniz evren. Ne verirseniz kat kat fazlasını size geri verecek.

Bazı şeyler zordur. Ama zor olması yapamayacağınız anlamına gelmez. Bu sene tam da bunun gerçekleştiğini göreceksiniz. Zorluğu aştıkça başarı hazzı sizi büyüleyecek. Zorluklar hayatın bir parçası ve sadece baş etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

2018 ‘in nasıl geçeceği tamamen sizin onu nasıl gördüğünüze bağlı olacak. Değişimin olumlu yanlarınız görürseniz her şey sizin için daha güzel, pozitif gelişmelere gebe ve macera dolu bir yıl olacak. Çok çalışın ve değişime hazır olun…

 

Yorum Ekle