2019 Nasıl geçecek? Burçların 2019 yorumları…

Bu sene ekilenler biçilecek, sabredenler ödüllendirilecek, bitmeyen işler bitecek ve rutinler değişecek… Değişime bu güne kadar direndiyseniz artık bunun elinizde olmadığını ve şartların hayatta karşınıza çıkanlarla birlikte size değişime zorlayacağını söylemek gerek. Genel olarak verimli bir yıl olacak. Şimdi çaba gösterip yıllar sonar sonuç alma devri bitti. Hemen  bu sene çalışmalarınız karşılığını alacaksınız ve bu sizi daha da çalışkan ve üretken yapacak. Negatif eğilimlere rağmen pozitif ve umutlu geçecek bu yıl. Dibi görmenin rahatlığıyla zemine vurup yukarı atacaksınız kendinizi. Artık tek yön yukarı…

İhmal ettiğiniz her şeyi çıkarın sandıktan. Üstünü örttüklerinizi açın. Çünkü bitmeyen, ayağınıza ve aklınıza takılan işler bu sene bitiyor. Aşkta ve işte realite söz konusu. Daha dürüst, daha net olacaksınız. Her anlamda ilerleme yönündeki engellerin kalktığı bir yıl olacak. Tabii bunun için çaba ve harekete geçme baş rolde. Bu baş rolü giyebilenler bu yıl kendi hayatını nihayet belirleyebilecek.

Önünüzdeki imkanların farkında olduğunuz ve bunları genişletmek, çeşitlendirmek ve hayata geçirmek için üstün çaba sarf edecek enerjinizin ve iradenizin olduğu bir yıl diliyorum.

Şimdi burçlar özelinde yıla bakalım…

KOÇ

Maddi- manevi sürprizlerle dolu bir yıl olacak. İlerlemeyen konular sizi farklı beklentilere ve daha iyi yollara sürükleyecek. Ummadığınız olaylarla karşılaşıp çok mutlu olacağınız bir yıl. Epey verimli geçireceksiniz. Mücadelenin sonuçları olgunlaşmış meyveler gibi bir bir dökülecek… Bu süreçte akıl ve kalp birlikte karar verecek. Başarının sırrı bu uyum. Aşk hiç beklemediğiniz yerden karşınıza çıkacak. Her zaman hazır olun. Farklı ve güzel bir yıl sizi bekliyor. Hep istediğiniz şeyler deneyip bunlar üzerine kariyer kurma yolları açık. Hayatınızı her yönden değiştirme potansiyeli olan bir yıl. En çok neyin üzerinde durursanız onu değiştirebileceksiniz. Yurt dışı konusunda şanslı yılınız. Yerleşim ya da seyahat için çok uygun bir yıl olacak 2019.

BOĞA

Planlı olmanız gereken bir yıl. O kadar çok fırsat çıkacak ki karşınıza bunları kaçırmamak için not almalısınız. Bugüne kadar nasıl yapacağınızı bilmediğiniz için başlamadığınız, harekete geçmediğiniz her şey size altın tepside ilk adımlarıyla sunulacak. Bu fırsatları görüp çok iyi değerlendirmeli ve devamını getirmelisiniz. Geçmiş hesaplarınızın kapatıldığı, içinizde kalan şeylerin tamamlandığı, geçmişin kötü izlerinden kurtulduğunuz ve rahatladığınız bir yıl olacak. Aşk hayatında keskin dönüşlerle dolu bir yıl olacak. İlişkide ani ayrılık ya da evlilik olabilir. Hayatınızdaki değişimin fiziksel yansıması olarak imajınızda yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Miras/ dava/ alacak ya da ortaklık konularında önemli gelişmeler söz konusu.

İKİZLER

Bugüne kadarki tüm negatifliğinizi unutun. Kötü günler geride kaldı. Artık çok mutlu olacağınız ve geçen seneki sıkıntılarınızdan tamamen kurtulacağınız bir yıl olacak. Hayat size kocaman bir ikinci şans verdi. Uzun süredir istediğiniz şey hakkında elinizde büyük bir fırsat var. İş hayatında çok büyük bir başarı gerçekleşecek. Mevcut işinizde ya da yeni bir sektörde büyük bir adım atacaksınız. Bu sene pozitif eğiliminiz 6. Hissinizi güçlendiriyor. Kalbinizle verdiğiniz kararlar sizi mutlu sonuçlara götürecek. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz ve ışığınız etrafınızı da aydınlatacak. Mutluluğunuzdan rahatsız olan ve sizden uzaklaşanların sizin hayrınıza olduğunu söylemek gerek.

YENGEÇ

Duvarlarınızın yıkıldığı, imkansızlıkların aşıldığı bir yıl geldi sizin için. Kendinizi sınırladığınız alanlarda yeni bir açılıma gideceksiniz. Çok çalışmanız gereken bir yıl. Zorlu ama aldığınız kararları uygulamanın çok iyi sonuçlar verdiği bir yıl olacak. Bu yıl sizin elinizden geleni sonuna kadar yapmanız gereken bir dönem ama merak etmeyin sonuçları için çok beklemeyeceksiniz. İstedikleriniz, hedefleriniz size çok yakın. Kendi işini kurmak, girişimci olmak isteyenler kabuklarını kırıp kendilerinden beklenmeyen atılımlar yapabilecekler. Cesur ve kararlı bir sene sizi bekliyor. Bu kararlılık iş hayatının yanı sıra aşk hayatında da sizi bulacak. Ne istediğinizi biliyorsunuz. İstediğiniz sizi bulacak. Yeteneklerinizi öne çıkarmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

ASLAN

2018 sizin için pek de iyi gitmemiş olabilir. 2019 yılı size iyi gelecek. Sıkıntılar, çözülmeyen konuları geçmişte bırakabileceksiniz. Her anlamda güzel bir yıl sizi bekliyor. 2018 sizi yeterince olgunlaştırdı. Bu olgunluğu güce çevirmelisiniz. Hakkınız olanı söküp alacağınız bir dönem geliyor. Bugüne kadar haksızlığa uğramış olabilirsiniz. Şansınız artık döndü. Rüzgar sizden yana… Hem aşk hem iş özellikle de para konusunda bolluğa berekete hazır olun. Bu sene hiç olmadığınız kadar sosyal ve yoğun olacaksınız. Çevrenizde yeniden popüler ve aranan insan olarak hayatınızın zirve yıllarından birini yaşayacaksınız. Bu parlak dönemi çok iyi değerlendirin.

BAŞAK

2018 sizin için biraz çekimser bir yıldı. 2019 sizin kendi kararlarınızı, fikirlerinizi cesurca ortaya koyup uyguladığınız bir yıl olacak. Titizlikle işleyeceksiniz her bir alanı ve etrafınıza dokunuşlarınızla kendinizi yansıtacaksınız. Ne zamandır yeterince önem vermediğiniz, ihmal ettiğiniz benliğinizle kavuşuyorsunuz. Bu sene sizden önemlisi yok. Kazancınız artarken aynı zamanda aşkta da kazanacağınız bir yıl olacak. Bu konuda sizin adım atmanız gerekiyorsa atacak ve bundan büyük gurur duyacaksınız. Ortam değişikliği söz konusu. Ev, şehir ya da iş yeri değişikliği yaşayabilirsiniz. Sizin için hayırlı olacak ve yeni bir sayfa açacak olan bu gelişme çok yakında gerçekleşecek.

TERAZİ

Kendinize verdiğiniz sözleri yapamadığınız zaman canınız sıkılıyor ve modunuz düşüyor. Bu sene yapamamak diye bir şey yok. Her açıdan dokunduğunuzun altın olacağı çok şanslı ve aksiyon dolu bir yıl sizi bekliyor. Öyle kuvvetli bir nehir gibi akacak ki hayatınız hareketsiz kalmanız mümkün değil. Bu sene yapabildiklerinize iyice odaklanın. Odaklandıklarınız, üzerine kafa yorup çaba gösterdikleriniz size kat kat geri dönecek. Yeniliklerle dolu bereketli bir yıl geçireceksiniz. Kalbinizden geçenlerin hızlı bir şekilde karşınıza çıkması söz konusu. Güzel şeyler düşünün çünkü aklınızdan geçen her şey gerçek olabilir. İmkansız gibi gelen durumlara karşılaşabileceğiniz sürprizli bir yıl sizi bekliyor. Gözünüzü dört açın…

AKREP

Bu yıl nihayet gözünüzü karartıyorsunuz. Denemeden nereden bileceksiniz? Riskleri kabul edip yola çıkabilirsiniz… Yeni kapılar, yeni fırsatlar sizi bekliyor. Mücadele etmeniz gerekecek ama sonucu muhteşem olacak. Beklentilerinizin de üzerinde sonuçlar elde edeceksiniz. Bugüne kadar neden beklediğinizi düşünseniz de bu sene sizin için kesinlikle doğru sene. Hem iş, hem aşk hem de kişisel gelişiminizde tamamen kendi çabanızla zirveye çıkacaksınız. Maaşınızın yükselmesi sizdeki öz güveni daha da yükseltecek. Kaynaklar artarken harcamaların da artmaması için aman dikkat…

YAY

Hızlı tempoya alışık yayları bu sene daha yavaş bir yıl bekliyor. Biraz daha kendinize zaman ayırmanız gereken biraz durmanız gereken bir yıl. Hayat sizin için çok hızlı akıyor. Arada durup ruhunuzun bedeninizi yakalamasına izin vermeniz gerekiyor. Bu sene o sene. Biraz yavaşlık ve her plana evet dememek size iyi gelecek. İstediğinizi sandığınız şeyin peşinde körü körüne koşmaktansa gerçekte ne istediğinize odaklanıp daha sağlam ve kestirme adımlar için zaman kollayacaksınız. İstediklerinizi fazla koşturmaya gerek kalmadan, kendi kendinizin kafasını karıştırmadan da elde edebildiğinizi gördükçe olgunlaşacak ve bazı şeyleri zamana bırakmanın doğruluğundan emin olacaksınız. Maneviyatınız yükseliyor.

OĞLAK

Kuralcı Oğlaklar bu yıl kurallarını yıkıyor. Başkaldırmaya hazır mısınız? Kendi değişiminizi serbest bırakın. Akış size kurallardan çok daha iyi gelecek bu sene. Sıkıla sıkıla içinize attıklarınız değişimle birlikte yok oluyor. Artık sizi kimse tutamaz. Sizin için her anlamda yeniliklerin yılı. Bu güne kadar kurduğunuz düzen zaten size sağlam bir zemin sağlıyor şimdi bu zeminde istediğiniz gibi oynayabilir eğlenebilirsiniz. Bütün kaslarınızı serbest bırakın ve hayatın tadını çıkarın. Bunu çoktan hakkettiniz… İş yaşamında bunu çok hızlı göreceksiniz. İstediğiniz terfi ya da zammı almak üzeresiniz. Aşk ise etrafınızda dolaşıp duruyor. Kafanızı kaldırdığınızda hemen karşınızda göreceksiniz… Evli oğlaklar aniden bir çocuk sahibi olmaya karar verebilir.

KOVA

Bu sene duygular ön planda olacak. Aileyle ilgili ani gelişmeler olabilir. Kendinizi daha duygusal hissedebilir, bazı şeyleri daha fazla sorgulayabilir ve değişim cesareti gösterebilirsiniz. Somut adımlarla dolu bir yıl olacak. Basamak basamak çıkacaksınız bu yılı. Acele etmeden, sabırla, sindire sindire. Her adım hesapladığınızdan da daha iyi gidecek. Başardıkça cesaretlenecek, cesaretlendikçe başaracaksınız. Uzun soluklu ilişkisi olanlar evlilik sizin için bu sene söz konusu olabilir. İş anlamında adınızı bir yerlere yazmak ve herkese örnek gösterilmek istiyorsunuz. Bunu başarabilecek potansiyele sahip olacaksınız. İnsanlara ilham verecek büyük bir iş başarabilirsiniz. Çıkın ve kendinizi gösterin.

BALIK

2019 size aşkla geliyor. Aşk anlamında çok mutlu olacağınız, ilişkinizin sizi memnun edeceği ve ayaklarınızın yerden kesildiği bir yıl olacak. Evliler ilk günkü heyecanlarına geri dönebilir… Aşktaki bu enerji yıl boyunca sizi diğer konularda enerjik ve pozitif tutacak. Bazen sorgulamadan attığınız adımlar canınızı yakıyor ancak bu sene bu riskli hareketleriniz sizi başarıya taşıyabilir. Bol seyahatli, bol çalışmalı, mücadele dolu bir yıl olsa da sizi ağlatmayacak pozitif enerjinin dolu olduğu bir yıl olacak. Endişelenmeye bile vakit bulamayacaksınız. Hayat sizin için çok güzel şeyler planlıyor bu yıl. Tadını çıkartın…

 

 

Yorum Ekle