2019 Maskülen Pantolon Ceket Modası

Bu sene herkesin üzerinde bir pantolon ceket almış başını gidiyor… Nereden geliyor bu moda? Tüm dünyayı kasıp kavuran Gentlewoman akımından tabii ki. Herkes en şık yerlere bile pantolon ceketle gitmeye başladı.

Bu akım bu aralar herkesin bayıldığı bir tarz haline geldi. Rahat şıklık, erkek gücünü sembolize eden pantolon ceket, dişi enerjiyle buluştu.

Maskulen- feminen oyunların popülerliği eseri oluşan moda akımı ünlüler tarafından da çok çabuk benimsendi. Pek çok davette bu modayı görebiliyoruz.

Dişil kumaşlar pantolon ceket takımlarında estetik dikişlerle hayat buldu ve tüm zarafetiyle vitrinlerde yerlerini aldı. Tabii aynı anda yüzlerce taklitleri de türedi. Orijinal ya da değil, tarzı takip etmek artık hızlı çoğalan moda endüstrisi ile çok kolay…

Eskiden modayı birkaç sene geriden takip edebilirken şu anda Paris’te defilede popüler olan bir parça ertesi hafta tüm raflarda “esinlenen” tasarımlarla yerini buluyor. O yüzden bu parçaları gardırobunuza kolaylıkla sokabilirsiniz. Özellikle çalışan ofis kadınları için bu moda bir harika… Masa başında, toplantılarda ve görüşmelerde kendinizi vatkalı ceketler sayesinde çok daha iyi, çok daha öz güvenli hissedeceksiniz.

Erkeksi detaylarla güçlü bir kadın yaratan moda akımı ceket ve pantolon giymeyi seven kendine yakıştıran kadınlar için tam bir fırsat dönemi. Dikiş kalitesi ve üzerinize tam oturması şartıyla tüm pantolon ceket takımları gönül rahatlığıyla kombinlerinize ekleyebilirsiniz.

Feminen enerjiyi maskulenle dengeli kullanmak için ayakkabı tercihinizi ince topuklu stilettolardan yana kullanabilirsiniz. Yine takılarınız minimal şıklıkta ve yine çantalar bu senenin modası ufak boyutlarda olursa üzerinizdeki takımı başarılı bir şekilde öne çıkarır. Unutmamak gerekir ki, dik durmayı başaranlar üzerinde şüphesiz ki çok daha iyi taşıyor bu kombini. Esas olay duruşta gizli…

İşte maskulen modanın izleri…

 

Yorum Ekle