Vakko-Esmod Ayakkabı Tasarımı Programı Başlıyor

Kariyerinize yeni bir yön vermek, ya da sevdiğiniz farklı bir alanla ilgilenmek isterseniz Ayakkabı Tasarımı Programı tam size göre!

Vakko Esmod  moda akademisi daha önce tasarımla ilgili hiçbir bilgi ve deneyimi olmayanlar için bir sertifika programı sunuyor.

A’dan Z’ ye ayakkabı yapımı hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz, konu açısından oldukça geniş skalaya sahip bir eğitim. Hem teorik hem pratik bilgi ve deneyimler bütünü.

Çeşitli ayakkabı modellerinin tasarım, malzeme seçimi ve üretim aşamalarının ele alınacağı eğitim 6 Ekim 2018 – 29 Haziran 2019 tarihleri arasında Cumartesi günleri saat 12:00-16:00 aralığında gerçekleşecek.

Yani mevcut işinize ya da okulunuza devam ederek de katılabileceğiniz bir program.

Bu 9 aylık ciddi eğitimin sonunda katılımcılar kendi ayakkabı modellerini yaratacaklar ve final projeleri ile eğitimlerini sonlandıracaklar.

Hayal ettiğiniz ayakkabının elinizde canlanması, sizin emeğiniz olması ne muhteşem bir deneyim!

Zengin program içeriğinde ayakkabı modasının tarihinden tutun trend araştırmalarına, bilgisayar ortamında tasarımdan malzemeci gezilerine, marka oluşturmadan ayakkabı montajına kadar bir ayakkabı yaratmaya ait her şeyi öğreniyorsunuz.

Ayakkabı tutkunuzu ayakkabı satın almanın büyük bir adım ötesine taşıyıp hayallerinizdeki ayakkabı koleksiyonunuzu yaratabilirsiniz. Kendi markanızla, kendi üretiminizle… Ya da Paris merkezli uluslararası eğitim ağı Esmod imzalı sertifikanızla mesleğinizde pek çok kariyer kapısı açabilir, büyük markalarda tasarımcı olarak çalışabilirsiniz…

Kendini geliştirmek isteyen ve ayakkabı modasına ilgi duyan herkes katılabilir. Moda endüstrisinin geleceğine yaratıcılığınızla yön verebilirsiniz. Neden olmasın?

İlgilenenler için detaylı bilgi: http://www.vakkoesmod.com/tr/sertifika/57b32e412168ca2c888b4567

 

Yorum Ekle