Instagram hikayeleri nasıl gizli izlenir?

 

Bugün sizi yeni bir girişimle tanıştırıyoruz: Stories Watch

Instagram hikayelerini gizli izlemenizi sağlayan Story Watch, www.storieswatch.com sitesiyle hizmet veriyor.

Stalk yapmak istediğiniz kullanıcıyı yazarak storylerine ulaşabiliyor ve kendinizi göstermeden izleyebiliyorsunuz. Evet, izlediğinizden karşı tarafın  haberi bile olmuyor… Hikayeyi görenler listesinde çıkmadan izlemenin yanı sıra bu hikayeleri telefonunuza bile indirebiliyorsunuz!

Son yıllarda kullanıcı çılgınlığı yaşayan Instagram, şu anda dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması. 2019 yılı itibariyle sadece Türkiye’de tam 34 milyon instagram kullanıcısı mevcut. Bu sayıyla dünyada instagramı en çok kullanan ülkeler arasında 6. sıraya girmeyi başarmışız.

Instagram da, bu yoğun ilgiye karşılık kendisini yeni özellikleriyle sürekli geliştirerek kullanıcısına daha fazla eğlenceli zaman geçirebilmesi için fırsatlar sunuyor. Instagramın en popüler alanı ise bildiğiniz gibi Storyler… Anlık paylaşımların geçici süreliğine yer aldığı bölümde insanlar 24 saat dolmadan takip ettikleri kişilerin yaşam kesitlerini, paylaşımlarını görebiliyor.

Günlük hayatta yaşananların anlık olarak fotoğraf ya da video formatında paylaşılmasını sağlayan Instagram Hikayeleri 24 saat sonunda siliniyor. Instagram Hikayelerine müzik, filtre, etiket ve anket eklenebildiği için kullanıcılar takipçileri ile kolayca etkileşime girebiliyor.

Instagram hikayesi yayınladığınızda hikayenize bakanları görebileceğiniz bir liste de size sunuluyor. Böylece anlık olarak paylaşılan Instagram Hikayelerine göz atan kullanıcıları inceleyebiliyorsunuz.

Eğer Instagram’da hikayeleri gizlice izlemek isteyen bir stalker’sanız Stories Watch  tam size göre. Bu web sitesi sayesinde karşı taraftaki Instagram kullanıcısının haberi olmadan ve hikaye izleyenler listesinde görünmeden Instagram hikayelerini izleyip telefonunuza bile indirebiliyorsunuz.

Bunun için www.storieswatch.com sitesine giriş yapıp sayfanın hemen ortasında bulunan arama çubuğuna hikayesini gizlice izlemek ya da indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıyorsunuz. Sonrasında ilgili Instagram profilini bulup eğer son 24 saatte hikaye paylaştıysa izleyebiliyorsunuz. Hikayelerin sağ alt köşesinde bulunan Download (indir) butonu sayesinde Android ya da kişisel bilgisayarınıza Instagram hikayelerini indirebilirsiniz. Instagram hikayelerini indirip kendi profilinizde tekrar paylaşmak da bu şekilde mümkün oluyor.

Stories Watch girişimi oldukça basit ve hızlı bir kullanıcı deneyimi sunmakla birlikte güvenli olmasıyla ön plana çıkıyor. Sizden kişisel bilgileriniz ve şifreniz istenmiyor. Telefonunuza herhangi bir mobil uygulama yüklemeden ve Instagram hikayelerine onların haberi olmadan gizlice bakmayı sağlıyor. Tabi gizli hikaye izleme özelliği profile herkese açık Instagram kullanıcıları için geçerli bir durum. Herkese açık profillerin instagram storylerini bu site üzerinden kendinizi ifşa etmeden görüntüleyebiliyorsunuz.

Her stalkerın mutlaka denemesi gereken bir yöntem 🙂

Yorum Ekle